W niedziele 30 stycznia odbył się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do ogólnopolskiej akcji jako wolontariusze. W tym roku fundusze były zbierane na sprzęt okulistyczny, który zapewni najwyższy standard diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Młodzież mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych od rana zaopatrzona w puszki zbierała pieniądze. Wolontariusze zachęcali do udziału w akcji uśmiechem i ciepłym sercem.
30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
