Wraca nauka zdalna.

W związku z rozporządzeniem wydanym przez MEiN obowiązującym od 27 stycznia 2022 r. a do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. W związku z powyższym od najbliższego poniedziałku nauka odbywać się będzie wypracowanymi wcześniej metodami zdalnymi. Prosimy wszystkich uczniów o sumienne podejście do obowiązków, rzetelne uczestnictwo.  Jeśli będzie możliwość zorganizowania zajęć stacjonarnych w tym czasie dla maturzystów, to z pewnością będziemy z takiej formy korzystać.  Proszę pamiętać o zmianach w II półroczu w planie lekcyjnym. Miejmy nadzieję, że we wskazanym terminie będziemy mogli wszyscy wrócić do trybu stacjonarnego.